Про нас

  • 05 серпня 2014 в 21:46:04
  • Переглядів: 6044
 

   ІСТОРІЯ

Компанія «УкрЕко-Хліб» - сучасне приватне підприємство з виробництва хлібної продукції на основі пророщеного зерна, засноване 2009р. у с. Мотижин Макарівського району на Київщині.

Вже через рік виробництво хліба з пророслого зерна було налагоджено, а перед підприємством постали завдання удосконалення технології, розширення асортименту і задоволення потреб споживачів.

У 2010 році завод випускав три види хлібу, який реалізовувався лише у Київській області. Починаючи з 2011 року асортимент продукції збільшився до 26 найменувань, а поставки налагодились  у 12 регіонах та покривають всі національні торгові мережі.

Зважаючи на збільшення зацікавленості та розумінні здорового харчування, у квітні 2012 р. «УкрЕко-Хліб» запускає лінію по виготовленню нового продукту – «хлібців, з пророслого зерна пшениці "РОСТОК"». Одночасно налагоджується виробництво здобної булки з різними смаками.

В жовтні 2012р. введено в дію кондитерське виробництво, а саме кекси з пророщених зерен пшениці. 

В травні 2013р. - розширюється асортиментний ряд кондитерського виробництва. Налагоджується виробництво печива з пророщених зерен пшениці. 

В липні 2013 року - спеціалістами компанії було впроваджене сухарне виробництво (Сухарі з пророщених зерен пшениці "РОСТОК").  

 Також окрім хлібобулочних. сухарнтх. кондитерських виробів  спеціалісти компанії працюють над розробками макаронних виробів з пророслого зерна.

Завдяки регулярному вдосконаленню та модернізації технологічних процесів, збільшується і покращується якість та асортиментий ряд підприємства. За ці роки було встановлено та впроваджено в дію  ексклюзивне, індивідуально розроблене обладнання на станції проросту зерна.

Територія заводу повністю упорядкована (огороджена, заасфальтована, розбиті клумби, посаджені квіти).

Динамічний розвиток «УкрЕко-Хліб» дозволить впевнено зайняти одне з провідних місць на вітчизняному ринку харчової промисловості.

Оригінальна технологія виробництва, реєстрація виробництва підприємства - закріплено документально. 

Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас