Про нас

  • 05 серпня 2014 в 21:46:04
  • Переглядів: 15775
 

   ІСТОРІЯ

Компанія «УкрЕко-Хліб» - сучасне приватне підприємство з виробництва хлібної продукції на основі пророщеного зерна, засноване 2009р. у с. Мотижин Макарівського району на Київщині.

Вже через рік виробництво хліба з пророслого зерна було налагоджено, а перед підприємством постали завдання удосконалення технології, розширення асортименту і задоволення потреб споживачів.

У 2010 році завод випускав три види хлібу, який реалізовувався лише у Київській області. Починаючи з 2011 року асортимент продукції збільшився до 26 найменувань, а поставки налагодились  у 12 регіонах та покривають всі національні торгові мережі.

Зважаючи на збільшення зацікавленості та розумінні здорового харчування, у квітні 2012 р. «УкрЕко-Хліб» запускає лінію по виготовленню нового продукту – «хлібців, з пророслого зерна пшениці "РОСТОК"». Одночасно налагоджується виробництво здобної булки з різними смаками.

В жовтні 2012р. введено в дію кондитерське виробництво, а саме кекси з пророщених зерен пшениці. 

В травні 2013р. - розширюється асортиментний ряд кондитерського виробництва. Налагоджується виробництво печива з пророщених зерен пшениці. 

В липні 2013 року - спеціалістами компанії було впроваджене сухарне виробництво (Сухарі з пророщених зерен пшениці "РОСТОК").  

 Також окрім хлібобулочних. сухарнтх. кондитерських виробів  спеціалісти компанії працюють над розробками макаронних виробів з пророслого зерна.

Завдяки регулярному вдосконаленню та модернізації технологічних процесів, збільшується і покращується якість та асортиментий ряд підприємства. За ці роки було встановлено та впроваджено в дію  ексклюзивне, індивідуально розроблене обладнання на станції проросту зерна.

Територія заводу повністю упорядкована (огороджена, заасфальтована, розбиті клумби, посаджені квіти).

Динамічний розвиток «УкрЕко-Хліб» дозволить впевнено зайняти одне з провідних місць на вітчизняному ринку харчової промисловості.

Оригінальна технологія виробництва, реєстрація виробництва підприємства - закріплено документально. 

 В  травні 2016р підприємство «Укр Еко-Хліб» отримало сертифікат відповідності відповідно до вимог  стандарту ISO 22000:2005 «Система управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-яких організацій харчового ланцюгу». Сертифікат виданий органом з оцінки відповідності «Екогінтокс» 23.05.2016 №UA.80092-10-16.

 Стандарт ISO 22000:2005 визначає вимоги до системи управління продовольчої безпеки в організаціях  харчового ланцюга, котрі повинні продемонструвати здатність контролювати загрозу безпеки харчових продуктів, щоб переконатися, що харчові продукти є безпечними на момент споживання їх людиною.

 Сьогодні все більше українців вибирають натуральні продукти, слідуючи цій тенденції і бажаючи дати краще споживачам підприємство ТОВ «Укр Еко -Хліб» в  лютому 2017 р , пройшла екологічну сертифікацію  відповідно до міжнародних вимог.Екологічне маркування вказує на переваги продукції щодо її впливу на здоров'я людини і навколишнє середовище, що підтверджено сертифікацією відповідно до стандарту ДСТУ ISO 14024. Ця сертифікація визнана в 60 країнах світу, в тому числі ЄС і США. Еко сертифікована продукція (ДСТУ ISO 14024) не містить ГМО, харчові добавки ненатурального походження, відповідає високим стандартам якості і вимогам до пакувальних матеріалів.

 

 

Знак є елементом інформування споживачів про те, що позначена ним продукція пройшла процедуру екологічної сертифікації згідно з міжнародним стандартом ISO 14024 (ДСТУ ISO 14024) і має покращені екологічні  характеристики.

Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас Про нас